Lüx Ereğli Turizm Müşteri Hizmetlerine Bağlanma

Lüx Ereğli Turizm Müşteri Hizmetlerine Bağlanma
 Lüx Ereğli Turizm ilk olarak 1973 senesinden Meram Turizm de çalışan kiralık araç sahiplerinin birleşerek yeni bir firma kurmak istemesiyle ilk adımı 1993'te Konya'nın Ereğli ilçesinde hayata geçmiştir. Konya Ereğlide Lüx Ereğli ve Nakliyat olarak firma kurulumunuı yapmışlardır. 1996 yılında ise Ankara, Ereğli, Niğde, Karamanda Lüx Ereğli yazhanelerini açarak 13 tane Mercedes markalı araçları ile şehirler arası seferlerine başlamışlardır.

Kısa bir zaman dilimi içerisinde Türkiye'nin birçok il ve ilçesinde yazhanelerini kurup sefer sayılarını arttırdılar ve bu şekilde Türkiye'nin bilindik bir markası haline geldiler.

Lüx Ereğli Turizm Müşteri Hizmetlerine Hemen Bağlanma:

Müşteri hizmetlerini aradığınızda santrali ya da telesekreteri beklemek gerçekten de çok can sıkıcı bir durum oluşturmaktadır. Bu durumu hemen geçmek isterseniz. Yapmanız gereken " 0332 713 1101 " telefon numarasını tuşlayın daha sonra telesekreter gelecek herhangi bir tuşlama yapmayın sizi hemen müşteri hizmetlerine aktaracak. Siz de bu yöntem ile artık telefon boşında zaman öldürmekten hemen kurtulabilirsiniz. Diğer firmalarında müşteri hizmetlerini hemen geçmek için diğer makalelerede bakabilirsiniz.

Bu yayınları beğenebilirsiniz